Kontakta oss

Du är självklart alltid välkommen att kontakta oss. Att träffa våra kunder, nya som gamla, är det bästa vi vet.

Mönsteråskontoret
Besöksadress: Skolgatan 2
Postadress: Box 114
383 23 Mönsterås

Telefon: 0499-129 90

Fax: 0499-130 69

Högsbykontoret
Besöksadress: Järnvägsgatan 39

Telefon: 0491-201 99

Öppettider (gäller både Mönsterås och Högsby)

Måndag – Torsdag: 8-17
Fredag: 8-16
Lunchstängt: 12-13

IMG_3994

Ann Petersson
Godkänd Revisor och Auktoriserad Redovisningskonsult
ann@bokforingstjanst-monsteras.se

0499-129 93

IMG_3983

Karin Olsson
Auktoriserad Redovisningskonsult
karin@bokforingstjanst-monsteras.se

0499-129 92

IMG_3984

Eva-Britt Olofsson
Auktoriserad Redovisningskonsult
eva-britt@bokforingstjanst-monsteras.se

0499-129 91

IMG_4049

Eva-Marie Thuresson
Auktoriserad Redovisningskonsult
eva-marie@bokforingstjanst-monsteras.se

0499-129 97

IMG_4030

Lihna Thuresson
Redovisningskonsult
lihna.bokforingstjanst@hogsby.net

0491- 201 99

IMG_3981

Marlene Ljung
Redovisningskonsult
Marlene@bokforingstjanst-monsteras.se

0499-129 90

IMG_3978

Therese Lundgren
Redovisningskonsult
Therese@bokforingstjanst-monsteras.se

0499-129 94